BENSIP - konferencje, szkolenia, wesela, komunie, chrzciny

Jeśli chcą Państwo otrzymywać od nas bezpłatne informacje o nowościach
i promocjach, prosimy o podanie adresu e-mail. Dziękujemy!

 

Polityka prywatności

 

Polityka prywatności www.bensip.pl nr 1 z dnia 15.10.2008.

1. Polityka prywatności www.bensip.pl określa prawa i obowiązki gościa witryny podczas korzystania ze strony internetowej www.bensip.pl. 
2. Pod pojęciem gościa witryny rozumie się każdą osobę przeglądającą zawartość serwisu internetowego www.bensip.pl.
3. Strona www.bensip.pl należy do BENSIP Sp. z o.o. w Lublinie i jest administrowana przez LUBGIP Sp. z o.o. w Lublinie. 
4. Wszelkie prawa do zawartości strony www.bensip.pl są zastrzeżone. Właściciel i administrator serwisu nie zezwalają na komercyjne wykorzystanie zawartości strony bez ich wiedzy i zgody. 
5. Podczas korzystania z serwisu www.bensip.pl gość witryny może zostać poproszony o podanie swoich danych w formularzu lub w inny sposób.
6. Dane, o które zwykle pytamy to imię i nazwisko lub nazwa oraz adres email lub numer telefonu.
7. W szczególnych przypadkach gość witryny może być poproszony o podanie dodatkowych danych i informacji, jeśli podanie tych danych i informacji będzie pomocne i użyteczne przy świadczeniu usług przez BENSIP Sp. z o.o. 
8. Dane, o których mowa w punktach 5-7 są zbierane przez BENSIP Sp. z o.o. dla celów statystycznych i marketingowych. 
9. Brak zgody na podanie danych, o których mowa w punktach 5-7 oznacza brak zgody na świadczenie usług przez BENSIP Sp. z o.o.  
10. BENSIP Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do korzystania ze zgromadzonych danych w celach informacyjnych i marketingowych. 
11. BENSIP Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianej korespondencji reklamowej na zgromadzone adresy email, deklarując jednocześnie, że dołoży wszelkich starań, by korespondencja ta była przygotowana profesjonalnie, nieuciążliwa, możliwie treściwa i przesyłana możliwie rzadko.
12. BENSIP Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do telefonowania pod zgromadzone numery telefonów, deklarując jednocześnie, że dołoży wszelkich starań, by działalność ta była przygotowana profesjonalnie, nieuciążliwa, możliwie treściwa i realizowana możliwie rzadko.
13. BENSIP Sp. z o.o. nie odsprzedaje ani nie udostępnia podmiotom trzecim zgromadzonych danych. 
14. Gość witryny może usunąć podane przez siebie dane z bazy BENSIP Sp. z o.o. kontaktując się ze Spółką i wydając odpowiednie oświadczenie woli. 
15. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące Polityki prywatności BENSIP Sp. z o.o. można uzyskać kontaktując się ze Spółką. Wstecz Drukuj


SONDA

Co najczęściej pija Pani/Pan do śniadania?
Soki owocowe.
Wodę mineralną.
Kawę, herbatę, kakao.
Napoje gazowane / kolorowe.
Nie jadam śniadań.


pokaż wyniki innych sond

Brak zainstalowanej wtyczki FLASH