BENSIP - konferencje, szkolenia, wesela, komunie, chrzciny

Jeśli chcą Państwo otrzymywać od nas bezpłatne informacje o nowościach
i promocjach, prosimy o podanie adresu e-mail. Dziękujemy!

 

Strefa Klienta

 

"Strefa Klienta" zawiera informacje i obrazy często szukane przez Klientów. 


"Galeria" zawiera zebrane fotografie, które mogą Państwo oglądać w wygodnej i intuicyjnej przeglądarce. Fotografie są podzielone tematycznie, dzięki czemu interesujący obraz mogą Państwo znaleźć jeszcze szybciej. W "Galerii" prezentujemy głównie fotografie naszych produktów i usług. Znajdą tam Państwo między innymi fotografie budynku Centrum Konferencyjnego BENSIP i jego gościnnych, nowoczesnych wnętrz, jak również przykładowe fotografie naszych dań tradycyjnych i specjalnych, czy też fotografie dokumentujące zrealizowane przez nas imprezy, spotkania, konferencje. Serdecznie zapraszamy do "Galerii"!


"FAQ" to lista najczęściej zadawanych przez Klientów pytań. Pytania są pogrupowane tematycznie, aby mogli Państwo sprawniej dotrzeć do interesujących Państwa w danej chwili informacji. Odpowiedź na dane pytanie mogą Państwo uzyskać klikając na jego treść. Jest także możliwość wyświetlenia wszystkich pytań i odpowiedzi w jednym oknie przeglądarki oraz ich wydrukowania. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w zakładce. Jeśli nie odnaleźli Państwo wśród pytań tego, które chcieli nam Państwo zadać, prosimy o kontakt.


Strona "Do pobrania" zawiera inne użyteczne pliki. Otwierając je mogą Państwo poznać jeszcze więcej szczegółów, dotyczących naszych produktów i usług. 


"Strefa Klienta" to miejsce, które żyje. Tutaj zawsze można znaleźć aktualne informacje oraz nasze porady i uwagi. Jeśli Państwa zdaniem "Strefa Klienta" powinna zawierać inne informacje i materiały, prosimy o kontakt. Pomogą nam Państwo w ten sposób spełniać oczekiwania naszych Klientów i sprawić, by nasza współpraca była jeszcze lepsza. Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc!


Wstecz Drukuj


SONDA

Co najczęściej pija Pani/Pan do śniadania?
Soki owocowe.
Wodę mineralną.
Kawę, herbatę, kakao.
Napoje gazowane / kolorowe.
Nie jadam śniadań.


pokaż wyniki innych sond

Brak zainstalowanej wtyczki FLASH