BENSIP - konferencje, szkolenia, wesela, komunie, chrzciny

Jeśli chcą Państwo otrzymywać od nas bezpłatne informacje o nowościach
i promocjach, prosimy o podanie adresu e-mail. Dziękujemy!

 

Wesela w Lublinie

 

UDANE I NIEPOWTARZALNE WESELE W LUBLINIE? 
ZRÓB TO Z NAMI!!!

SZYBKI KONTAKT:
504 85 88 06 / 81 44 14 414


OFERTA DOPASOWANA DO GRANIC MOŻLIWOŚCI - TYLKO U NAS AŻ 4 GOTOWE WARIANTY CENOWE PRZYJĘCIA!! 


Chcesz natychmiast otrzymać więcej szczegółów? Wpisz adres e-mail, sprawdź skrzynkę!


Sprawdź komentarze i opinie na Google Maps.

Od grudnia 2011 działamy pod nową marką - Restauracja Oranżeria. 

Szczegóły na www.restauracja-oranzeria.pl oraz na Facebooku. 
 

 

Oto 7 spraw, które powodują że wesela organizowane u nas są udane i niepowtarzalne:

W 2008 roku zakończył się gruntowny remont naszego budynku. W tej chwili w całym województwie lubelskim nie ma prawodopodobnie drugiego obiektu, który tak doskonale łączyłby funkcje rozrywkowe i biznesowe. Nie jesteśmy kolejnym pałacykiem, dworkiem szlacheckim z kolumnami ani chatą z bali. Nasz styl to styl XXI wieku - szkło, aluminium, stal, podwieszane sufity, gres i kamienie na ścianach, eleganckie tapety, kryształowe żyrandole. Nasz klimat to biznesowa elegancja i dyskrecja połączona z rodzinną atmosferą i dbałością o najmniejsze detale. Sala Bankietowa oraz Sala Restauracyjna są klimatyzowane i wentylowane mechanicznie. Przy budynku znajduje się obszerny parking objęty monitoringiem przemysłowym oraz ogródek rekreacyjny, w którym możemy organizować imprezy plenerowe. 
Spółka BENSIP jest własnością rodzinną, co gwarantuje, że cele naszych Klientów są dokładnie takie, jak nasze - chcemy robić wesela niepowtarzalne i doskonale zorganizowane, z pyszną kuchnią i ciepłą, rodzinną atmosferą. Właściciele Spółki są na każdej organizowanej przez firmę imprezie. Nie stać nas na bylejakość i zgrane schematy. Zapraszamy na spotkanie z nami - poznajmy się, porozmawiajmy, zaplanujmy najważniejsze momenty przyjęcia.
Kilkuletnie doświadczenie pozwala nam mieć pewne stałe propozycje dla naszych Klientów. Menu, organizacja, wystrój sali itd. - wiemy, co zrobić, żeby wesele było niepowtarzalne i udane. Mimo to szanujemy każdego Klienta i jesteśmy elastyczni - możemy rozmawiać o najśmielszych propozycjach, oryginalnych rozwiązaniach, nietuzinkowych atrakcjach. Całkowity koszt wesela możemy podać po indywidualnej rozmowie, podczas której poznamy Państwa oczekiwania i plany.
Każdy z naszych Klientów jest pod stałą opieką doradcy, który przedstawia ofertę, pomaga podejmować decyzje, przypomina o ważnych sprawach, pilnuje, by wszystkie ustalenia były realizowane na czas i zgodnie z oczekiwaniami Klienta.
Doskonały smak naszych dań to efekt ciężkiej pracy naszej załogi oraz skutek dbałości o szczegóły od etapu ustalania menu, poprzez wybór dostawcy i używanych sprzętów i narzędzi, skończywszy na sposobie podania i udekorowania. Szef Kuchni BENSIP to osoba z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży, były Szef Kuchni renomowanych lubelskich restauracji. Nasza kuchnia pracuje przez cały tydzień, obsługując codziennie - od poniedziałku do piątku - po kilkaset osób, bez względu na dzień tygodnia!
Rezerwacja lokalu potwierdzana jest umową oraz wpłatą zaliczki, ktorej dowodem jest paragon fiskalny. Po zrealizowaniu umowy wystawiamy kolejny paragon fiskalny lub - dla zainteresowanych - fakturę VAT. Formalności kosztują trochę czasu, ale są gwarancją, że wszystko jest między nami a Klientem jasno ustalone a rozliczenie umowy sprowadza się do przeliczenia prostego rachunku.
Nasi Klienci po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki oszczędzają czas i pieniądze, ponieważ każdy z nich może skorzystać z usług naszych firm partnerskich. Są to firmy branżowe - np. kamerzyści, fotograf,cukiernia itp. U każdego z naszych Partnerów nasi Klienci otrzymują atrakcyjny rabat albo gratisowe niespodzianki. Skorzystaj z naszej oferty i zaoszczędź nawet do kilkuset złotych!!

Wstecz Drukuj


SONDA

Co najczęściej pija Pani/Pan do śniadania?
Soki owocowe.
Wodę mineralną.
Kawę, herbatę, kakao.
Napoje gazowane / kolorowe.
Nie jadam śniadań.


pokaż wyniki innych sond

Brak zainstalowanej wtyczki FLASH